Wacampaconnect@wacampa.com

Żyj aktywnie. Korzystaj z ofert i dodawaj swoje.

Wacampa to społeczność stworzona przez osoby indywidualne i przedsiębiorstwa. Umożliwiamy tworzenie ofert wynajmu sprzętu i usług związanych z turystyką, zdrowym trybem życia i noclegami.

Dzięki temu dajemy lokalnym przedsiębiorcom i osobom indywidualnym możliwość zarabiania i promowania bardziej zrównoważonego wykorzystania produktów.

Możliwość dokonywania płatności online przy użyciu sprawdzonego systemu płatniczego sprawia, że transakcje są przejrzyste i bezpieczne dla wszystkich użytkowników.

Wierzymy, że razem możemy tworzyć wartościowe relacje i przyczyniać się do budowania bardziej zrównoważonego świata.

  • Wynajmując innym przestrzeń lub sprzęt, który posiadamy, zmniejszamy zapotrzebowanie na nadmierną produkcję i wykorzystujemy to, co już mamy, a z czego akurat sami nie korzystamy.
  • Dbamy o to, aby na naszej platformie w łatwy i przyjazny w obsłudze sposób można było wypożyczyć sprzęt i wynająć miejsce do spania, a także znaleźć oferty na ciekawe i aktywne spędzenie wolnego czasu. Dlatego jest to miejsce, w którym w kilku prostych krokach możesz wyszukać, zapłacić online i wypożyczyć to, czego właśnie potrzebujesz.
  • Zależy nam na promowaniu odpowiedzialnej turystyki. Wypożyczając sprzęt, udostępniając miejsca do spania i proponując różne usługi, razem z użytkownikami naszej platformy po prostu dbamy o środowisko.
  • Chcemy cały czas usprawniać naszą platformę - słuchamy użytkowników i odpowiadając na ich potrzeby wprowadzamy nowe i jeszcze lepsze rozwiązania.